11:01 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: qendra tregtare

Monika Kryemadhi thirrje qytetarëve: Mos blini në qendrat tregtare të oligarkëve!

Kryetarja Lëvizjes Socialiste për Integrim, në deklaratën e saj për 15-vjetorin e krijimit të kësaj partie, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë,...

 Vidhnin rroba në dyqane e qendra tregtare, arrestohen dy persona në...

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për vjedhje të rrobave në dyqane dhe qendra tregtare. Të arrestuarit janë...

Në Dubai do të ndërtohet qendra më e madhe tregtare në...

Dubai është duke u përgatitur për të pritur qendrën më të madhe tregtare në botë. Do të quhet "Sheshi Dubai" dhe do të zërë...