00:16 - 16 Korrik, 2019

Etiketim: qender shendetesoreshendetesia

Inspektim në Burrel, Manastirliu: Shëndetësia në gatishmëri për emergjencat

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka kryer një inspektim  në qendrën shëndetësore Komsi, në Burrel. Manastirliu tha se ekipet mjekësore janë të...