13:19 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: puthje

10 portrete të të huajve, para dhe pasi fotografja i puthi!

Artistja dhe fotografja norvegjeze, Johanna Siring krijoji një fushatë me titull "Puth një të huaj", "Kiss A Stranger,”, në përpjekje për të krijuar një...

Këto 5 shenja astrologjike puthin e përkëdhelin më shumë

Ledhatimet dhe përkëdheljet janë një shenjë e dukshme e dashurisë, por në fakt jo të gjithë dini t’i përdorin. Zbuloni se cilat shenja astrologike...

Krizë meshkujsh/ Anjeza Maja: S’kam dhënë kurrë puthje dashurie

E ftuar në "You&Me", në radio NRG, moderatorja, Anjeza Maja na ka befasuar me përgjigjet e saj, në lidhje me raportin me meshkujt. Anjeza...

Video/ Ministri puthje pasiononte me gruan në publik

Epo dashuria nuk ka  pse të fshihet. Edhe nëse bëhet fjalë për figurat publike, ose drejtuesit e shtetit. Së fundmi, një video dhe disa foto...

Ministri i Brendshëm italian Mateo Salvini, puthje dhe përkëdhelje me partneren...

Partnerja e ministrit nuk duket në gjendje shpirtërore për ledhatime . Por një puthje është e mjaftueshme që ai të kompensojë atë. Siç tregohet...

Foto/ Justin Bieber dhe Hailey kapen duke u puthur, në një...

Ata ende nuk kishin porositur asgjë dhe tashmë gojët e tyre janë plot. Së fundmi Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u fotografuan duke shijuar...

8 mënyra, si puthja ju bën më të fuqishëm

Të puthësh nuk është vetëm diçka sensuale, pasionante, por edhe ju bën edhe më të fortë mendërisht dhe fizikisht. Në artikullin që, dritare.net sjell për...

Renato Mekolli: Ja kush është femra që kam puthur për herë...

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, Renato Mekolli ka zbuluar disa detaje në lidhje me jetën e tij private. Rrallëherë ndodh...

Ish-e dashura në prag lindjeje, Majk shpall fejesën

Ditën e sotme kanë qarkulluar në media disa foto të ish-të dashurës së reperit Majk, Majlinda Zeka. Ajo shfaqet e vetme, por ai që...

Lesbikja “gjuan” vajzat e Big Brother, pas Fotinisë puth Katerinën

Thuajse të gjithë banorët e kanë tepruar në Dasmën e Ademit me Ejonën, por më tepër nga të gjithë duket se e ka tepruar...

Banori i Big Brother nuk i reziston dot vajzës që do:...

Që prej mesnate, deri në orët e para të mëngjesit, ata diskutuan gjatë me njëri tjetrin, ndërsa Dona edhe u përlot në një moment...