03:06 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: propagande

Presidenca ka dy fjalë për portalet dhe gazetat: Po dezinformoni!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Tedi Blushi, ka dhënë edhe një herë sqarim në lidhje me deklaratën e kreut të shtetit, Ilir...

Meta: Unë përfaqësoj shtetin e së drejtës, jo të propagandës

  Presidenti Ilir Meta, në një deklaratë për media pasditen e kësaj të mërkure ka folur në lidhje me procesin e shkarkimit e tij nga...

Basha: Rama përdor propagandë naziste për të fshehur krimet shtetërore

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për shtyp i është përgjigjur kryeministrit Rama i cili në mitingjet e tij elektoralë ka...

Dorëzohet në Kuvend nisma kundër filmave shqiptarë/ Të transmetohen me logon:...

Drejtuesi i Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka dorëzuar sot në Kuvend nismën për ndalimin e filmave shqiptarë....