01:58 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: propagande

Pa dënim nuk ka rindërtim

Nga Andi Bushati Në të njëjtën ditë që Xhulia Aliaj po përgatitej të dilte përpara gjykatës për të shqyrtuar masën e arrestit ndaj saj, Vangjush...

Rasti i Alvinit/ Besnik Mustafaj: Veprimi i ministrit Lleshaj një propagandë

Analisti Besnik Mustafaj i ftuar sot në Opinion, në News24, në lidhje me rastin e 11-vjeçarit Alvin Berisha, u shpreh se ky është një...

Basha i përgjigjet Ramës: Fshihesh pas propagandës, por të gjithë e...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministri Edi Rama, po me citime të deklaratave të zyrtarëve europianë. Basha ka publikuar deklaratën e...

Presidenca ka dy fjalë për portalet dhe gazetat: Po dezinformoni!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Tedi Blushi, ka dhënë edhe një herë sqarim në lidhje me deklaratën e kreut të shtetit, Ilir...

Meta: Unë përfaqësoj shtetin e së drejtës, jo të propagandës

  Presidenti Ilir Meta, në një deklaratë për media pasditen e kësaj të mërkure ka folur në lidhje me procesin e shkarkimit e tij nga...

Basha: Rama përdor propagandë naziste për të fshehur krimet shtetërore

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për shtyp i është përgjigjur kryeministrit Rama i cili në mitingjet e tij elektoralë ka...

Dorëzohet në Kuvend nisma kundër filmave shqiptarë/ Të transmetohen me logon:...

Drejtuesi i Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka dorëzuar sot në Kuvend nismën për ndalimin e filmave shqiptarë....