21:13 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: prishja e teatrit

Prishja e teatrit, Neritan Ceka: Jemi vend i pushtuar, qeveria bën...

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora komentoi situatën e krijuar ditën e sotme në sheshin para Teatrit Kombëtar. Ceka tha...

Derhemi/ Nëse vazhdon prishja e Teatrit do të kemi grevë

Aktori dhe kreu i Sindikatës së Artistëve të Teatrit Kombëtar , Arben Derhemi flet për prishjen dhe ndërtimit të Teatrit të ri Kombëtar. Një...