17:15 - 29 Janar, 2020

Etiketim: prinderim

Fëmijët nuk qenkan aspak njëlloj si gishtërinjtë e dorës!

Para pak ditësh aktorja Jaime Pressly tërhoqi pas vetes një lumë kritikash në internet, kur pasi postoi një foto me djalin e saj 12-vjeçar,shkroi...

Foto/ Ja shpikjet që e bëjnë prindërimin më të lehtë!

Prindërimi dhe kujdesia për mirëqenien e fëmijëve është gjëja më e vështirë dhe më e bukur në botë. Sidoqoftë 100 vjet më parë, prindërit...