16:17 - 23 Janar, 2020

Etiketim: Princi William

Ja cili është qëndrimi i Kate Middelton, për sherrin mes William...

Çfarë mendon Dukesha e Kembrixhit, për sherrin mes bashkëshortit të saj Princit William dhe vëllait të tij Princit Harry? Mediet e huaja raportojnë se...

Princi William surprizon tifozët e futbollit

Duka i Kembrixhit, befasoi tifozët e futbollit ndërsa u bashkua me to, për të parë ndeshjen Angli-Çeki, në pijetoren e Prince Albert në Battersea,...

Video/ Princi William hap zemrën, flet për vdekjen e princeshë Dianës

Princi William ka hapur zemrën e tij dhe ka folur për mënyrën sesi është ndjerë, kur nëna e tij, princeshë Diana, është ndarë nga...

Princi William përfundon trajnimin 3-javor, të spiunazhit

Ndërsa princ Harry dhe Meghan Markle janë zhvendosur në shtëpinë e tyre, ku po presin lindjen e foshnjës mbretërore, Princ William po jeton ditë...

Princi George ka një nofkë të adhurueshme, për babin e vet

Princi George nuk i referohet Dukës së Kembrixhit si "baba", apo ‘babi”. Në vend të kësaj, princi i vogël përdor një nofkë tjetër. Ndërkohë...

Kate Middleton, një princeshë e mrekullueshme në akull

Duka dhe Dukesha e Kembrixh u përfshinë në një garë në lojën e akullit hokej, ashtu siç janë konkurrentë në shumë lojëra të tjera...

Pallatit Kensington mbushet me lule e kartolina, në 20 vjetorin e...

Portat e Pallatit Kensington, janë mbushur me lule, 20 vite pas vdekjes së Princeshë Dianës, ku mijëra njerëz u mbodhën për të bërë homazhe. Më...

7 gjërat interesante në shtëpinë e Kate dhe William

Gjithmonë ka kuriozitet të dihet më shumë për jetën e Princit William dhe Dukeshës Kate. Ata ndiqen gjithmonë me shumë vëmendje në daljet e...

Princ George feston sot ditëlindjen, ja sa është rritur këto 4...

Sot Princ George mbush katër vjeç. Kjo moshë konsiderohet si një kapërcim i rëndësishëm nga foshnje, në fëmijë dhe për të celebruar këtë prag, Kate...

Princi William dhe Lady Gaga: Nuk duhet të kemi turp të...

Për shumë gjenerata, të diskutojë hapur për problemet e shëndetit mendor ka qenë një tabu, por ditët e sotme, një numer i madh personalitesh...