13:25 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: Princeshe Charlotte

Foto/ Princeshë Charlotte shkon në klasë të parë

Princesha Charlotte mbajti dorën e nënës së saj sot në ditën e parë të shkollës me vëllanë, princin George, i cili do t'i tregojë...

Kjo video e Princeshës Charlotte do ju shkrijë fare!

Dje, Princi William dhe Kate Middleton morën pjesë në një lloj gare në anije, e cila ishte vërtet diçka e bukur. Ajo që e...

Princeshë Charlotte dhe mbesa e princeshë Dianës, kopje të njëra-tjetrës

Princeshë Charlotte është vajza më e ëmbël në familjen mbretërore. Njerëzit janë mësuar ta krahasojnë atë me Mbretëreshë Elizabeth II, pasi thuhet se ngjason...

Njihuni me dy të ftuarit më të ëmbël, të dasmës mbretërore!

Dasma e princeshë Eugenias dhe Jack Brooksbank, na risollën edhe njëherë dy të ftuarit më të ëmbël dhe njëkohësisht shoqëruesit e nuses. Sigurisht që...

12 herët, kur Kate Middleton dhe princesha Charlotte janë veshur si...

Kate Middleton dhe princesha Charlotte janë dy nga ikonat më të mëdha të stilit në botë. Të dyja nënë e bijë, koordinojnë pamjen e...

Kjo foto tregon sa ngjan Princeshë Charlotte me gjyshen e saj,...

Princeshë Diana ishte një nga princeshat më të dashura në Mbretërinë e Bashkuar, dhe pjesa tjetër e botës. Duket se vajza e Kate Middleton dhe...

Ka një arsye pse Kate Middleton kombinohet gjithmonë me të bijë!

Ka një arsye pse Kate Middleton vishte gjithmonë duke u kombinuar me të bijën, Princeshë Charlotte. Kur ata dalin në publik, nënë e bijë...

Princesha Charlotte përdor veshje të përdorura, ja cili është detaji që...

Edhe pse vetëm dy vjeç, princesha Charlotte gëzon po të njëjtin popullaritet dhe influence në fushën e modës sikundër e ëma, dukesha e Cambridge,...