04:26 - 25 Janar, 2020

Etiketim: princ

Foto/ Princi Harry dhe Uilliam bëhen bashkë për herë të parë,...

Dukesha e Sussex dhe Princi Harry iu bashkuan princit Uilliam dhe Kate Middleton, për herë të parë, pasi princi Harry foli për prishjen e...

Princi Uilliam i shqetësuar për vëllanë e vogël: Uroj të jetë...

Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë...

Foto/ Princi George si i ati, tifoz i zjarrtë i futbollit

Edhe princi George ashtu si i ati, Uilliam na qenka një tifoz i çmendur pas futbollit. Sot princi i vogël shkoi në ndeshjen e parë...

Foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeç!

Sot mbreti i ardhshëm mbushi 6 vjeç, ndërsa gjithë familja e princit George po shijon pushimet e verës në Mustique. Duka dhe Dukesha e...

Mbretëresha Elizabet i jep një superdhuratë princit Eduard

Princi Eduard festoi datëlindjen të dielën me një dhuratë të bukur nga mbretëresha Elizabet. Për të uruar të birin për 55-vjetorin e lindjes, mbretëresha...

Princi Filip nuk vë mend nga aksidenti, shkel sërish ligjin

48 orë pas aksidentit, Duka e Edinburgut ka shkelur sërish ligjin, duke qarkulluar pa rrip sigurimi. Policia e Norfolk-ut thotë se ata kanë folur sërish...

Video/ Si ishin princi Uilliam dhe Harry në adoleshencën e tyre!

Princi Uilliam dhe Harry, që të vegjël takoheshin me popullin dhe dilnin jashtë pallatit. Një video e re ka qarkulluar së fundmi në rrjet, ku...

Princi George regjistrohet në shkollë fillore

Djali më i madh i Williamit dhe Kate, Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit, apo Princi i tretë në radhën për fronin e Mbretërisë së...

Pasi të bëhet mbret, princi Charles do ta ndryshojë emrin. Ja...

Prisni pak! Nuk do të jetë Mbreti Charles, jo. Por një emër tjetër. Është e çuditshme apo jo? Pasi të bëhet mbret, princi jonë Charles...

Ja 13 ish të dashurat e princ Harry!

Epo nuk ka asgjë për t’u çuditur. Në fund të fundit ai është një princ dhe kush nuk do të donte ta kishte të...

Foto/ Ju prezantojmë me princ Louis, djalin e vogël të William...

Publikohen sot dy foto të anëtarit më të vogël të familjes mbretërore, princ Louis. Në njërën prej fotove është princesha Charlotte, që puth në...