20:40 - 26 Shkurt, 2020

Etiketim: Princ Harry

Foto/ Kate Middleton shfaqet për herë të parë në publik, pas...

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton mori pjesë, së bashku me bashkëshortin e saj, Princ William, në një pritje zyrtare me rastin e Ditës Botërore...

Ja pse Princ William dhe Kate Middleton nuk kapen kurrë dorë...

Fotot e publikuara një javë më parë të Princit Harry dhe të fejuarës, Meghan Markle, i treguan publikut anën më romantike të një prej...

Lojërat bashkojnë ish-presidentin dhe princin

Ish-Presidenti, Barack Obama dhe Princi Harry kaluan pasditen bashkë, duke parë një lojë basketbolli në “Invictus Games” në Toronto. Ata u panë duke buzëqeshur,...

Princ Harry, më në fund përgjigjet për të dashurën e tij

Në javën e kaluar, e dashura e Princit Harry prej rreth një viti (dhe ndoshta, e fejuara), Meghan Markle ka bërë paraqitjen e saj...

Foto/ Takoi Zonjën e Parë të Amerikës, por gjesti i princit...

Takimi i ditëve të fundit mes princit Harry dhe Zonjës së Parë të Amerikës, Melania Trump ka tërhequr vëmendje dhe ngjallur debat mes komentuesve...

Princ Harry dhe Meghan Markle, për herë të parë bashkë në...

Aktorja kanadeze, Meghan Markle, shoqëroi për herë të parë të dashurin e saj, Princ Harry, në një ceremoni zyrtare, duke shtuar zërat se së...

Pallatit Kensington mbushet me lule e kartolina, në 20 vjetorin e...

Portat e Pallatit Kensington, janë mbushur me lule, 20 vite pas vdekjes së Princeshë Dianës, ku mijëra njerëz u mbodhën për të bërë homazhe. Më...

Rita Ora ia vë syrin princit Harry

Ambicia e radhës e këngëtares me origjinë shqiptare rezulton të jetë as më shumë e as më pak se sa princ Harry. Dhe në njëfarë...

Së shpejti vjen dokumentari në 20 vjetorin e vdekjes së Princeshë...

Nick Kent, producent ekzekutiv i punës, njoftoi gjithashtu se ata do të shohin figurën e Lady D në mënyrë të paparë më herët, përmes...

Reagimi i mbretëreshës pas vdekjes së Dianës vërteton dyshimin e madh

Një dokumentar zbulon për herë të parë reagimin e mbretëreshës Elizabetë pasi mësoi lajmin e vdekjes së princeshës Diana. Vdekja e saj më 31...

Rrëfim prekës i djalit të Princeshës Diana: Vdekjen e saj e...

Vdekja e princeshë Dianës, tronditi të gjithë botën por pasojat më të rënda i ka përjetuar djali i saj Harry i cili për herë...

E dashura e Princit përfshihet në një skandal!

Gjysmë-motra e Meghan Markle, Samantha Grant, ka vendosur të publikojë një libër ku rrëfen të gjithë historinë e familjes së saj, por veçanërisht sulmon...