16:10 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: Princ Harry

Këto janë këpucët më interesante, që Meghan Markle ka veshur ndonjëherë!

Meghan Markle është kthyer në një ikonë stili me veshjet e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo veshi një palë këpucë vërtet interesante, mbase më...

Princ Harry thyen traditën mbretërore vetëm për Meghan Markle

Të gjithë jemi kureshtarë të dimë se çfarë do bëjnë për Krishtlindjet mbretërorët. Ja ku po ua themi ne që Meghan Markle dhe princ...

Foton më të bukur të dasmës, Meghan dhe Harry, na e...

Dhjetori është koha më e bukur e viti dhe e surprizave. Është koha kur dhe familjet mbretërore tregojnë disa gjëra të bukura, të pa...

Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë sot turin në Australi, ja...

Princ Harry dhe Meghan Markle po përfundojë turneun e tyre në Australi. Ata u nisën për atje në datën 14 tetor. Gjatë gjithë vizitave të...

Princ Harry mban fjalim emocionues, përmend dhe bebin

Princ Harry dhe Meghan Markle nuk ka pak ditë që kanë bërë publikë lajmin se në familjen mbretërore do të vijë një foshnje. Fëmija...

Foto të rralla të Princ Harryt me Lady Diana!

Dritare.net do ju ktheje mbrapa në kohë, dhe do ju tregojë disa foto të rralla të Princ Harryt me nënën e tij, Princeshë Diana. Nënë...

Kjo video tregon sa shumë e do Princ Harry, Meghan Markle

Meghan Markle dhe Princ Harry ditët e fundit janë bërë pjesë e dhënies së çmimeve “Well Chilld, për të nderuar fëmijët e sëmurë dhe...

Princ Harry dhe Meghan Markle në Liqenin e Comos me George...

Çifti mbretëror thuhet se po kalon disa ditë të bukura me miqtë e tyre të mirë në Itali. Duka dhe Dukesha e Sussex kanë qenë...

Ditëlindje dhe dasmë për Meghan Markle

Sot është ditëlindja e Dukeshë Meghan Markle, një ditë e saja, e mbushur me më shumë dashuri se kurrë. Përveç se ajo ka ditëlindjen, po...

Mos u habisni, por Princ Harry do të ftojë ish të...

Detaje të reja janë zbuluar dasma mes Princ Harry dhe Meghan Markle. Çfarë nuk dinim është se Princ Harry ka ndërmend të ftojë dy...

Mos mendoni se ishte rastësi! Ja kush i bëri bashkë princ...

Gjithçka dimë për romancën mes princ Harry-it dhe Meghan-it janë ato që princesha e ardhshme na ka treguar me gojën e saj. Dinim vetëm...

Pse njerëzit çmenden pas mbretërorëve? Ua tregon Meghan, princesha më e...

Pasi Princi Harryu fejua me Meghan Markle, aktoren e njohur amerikane, gjithë mediat janë fokusuar te ajo. Çdo ditë shkruajnë për të , për...

Fotoja e shumëpritur/ Meghan dhe Kate, bashkë për Krishtlindje

Mezi i kemi pritur Meghan dhe Kate në një foto të përbashkët, qysh pas shpalljes së fejesës të Princ Harry-t. Dhe nuk kishte rast...

Foto/ Meghan ikën në SHBA, Princi Harry takohet me ish të...

Fejesa e Princ Harry me  Meghan Markle theu ëndrrat e shumë vajzave, por më së shumti të vajzave që qenë lidhur me të. Harry...

Shoqja e ngushtë tregon fotot e rralla, ja si ka qenë...

Meghan Markle është vajza më e kërkuar, më e klikuar dhe më e ndjekur e momentit. Pas shpalljes së fejesës me princin e Anglië,...