22:27 - 24 Janar, 2020

Etiketim: Princ Harry

A do të të mungojë Meghan dhe Harry? Përgjigja e dukeshë...

Dukeshë Kamila u pyet nga një reporter nëse do t'i mundojë Meghan dhe Harry, tashmë që ata nuk janë pjesë e  familjes mbretërore dhe...

Princ Harry mbërrin në Kanada, nis kapitullin e ri të jetës

Duka e Sussex, princ Harry, ka mbërritur në Kanada dhe po përgatitet për një kapitull të ri të jetës së tij, larg detyrimeve mbretërore. Ai...

Princ Harry mban fajlimin e parë pas largimit nga familja mbretërore,...

Duke i Sussex, princ Harry, mbajti fjalimin e tij të parë që kur Mbretëresha Elizabeth lëshoi deklaratën ku njoftoi se zyrtarisht Meghan dhe nipi...

Ja anëtari i familjes mbretërore që do të financojë Meghan dhe...

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë hequr dorë nga titujt mbretërorë, por gjithashtu kanë hequr dorë dhe nga fondet publike. Ndërsa të gjithë mendojnë se...

Ku po jeton Meghan Markle, në Kanada?

Dukesha e Sussex është kthyer në Kanada, pas deklaratës së ajo dhe Harry do të hiqnin dorë nga detyrat mbretërore dhe do të krijonin...

Kate Middleton, shumë e lënduar nga princ Harry

Nëse po mendoni sesi ndihet Kate Middleton për vendimin e princ Harryt dhe Meghan Markle, ju bëjmë me dije se ajo është shumë e...

Mbretërorët mblidhen sot për të diskutuar të ardhmen e Meghan dhe...

Mbretëresha Elizabeth II do të zhvillojë një takim me anëtarët e familjes mbretërore në Sandringrah, për të diskutuar mbi rolet e ardhshme që do...

Ja këshilla që i ka kërkuar Meghan dhe Harry, çiftit Obama!

Siç të gjithë e dimë, Meghan Markle dhe Princ Harry janë miq të mirë të ish-presidentit amerikan Barack Obama dhe ish-Zonjës së Parë, Michelle...

Hap pas hapi/ Telefonata, sherre dhe diskutime. Si lindi kriza në...

Për muaj e muaj me radhë, diskutime brenda dhe jashtë familjes, mendime, dhe përsëri mendime: “A do të qëndrojmë, apo do të shkëputemi?” Me kalimin...

Çfarë humbasin dhe çfarë fitojnë Meghan dhe Harry nga braktisja e...

Të jesh pjesëtar i familjes mbretërore nuk ka vetëm përfitime por edhe humbje. Çifti i sapoikur, nuk është i pari që braktis benefitet por edhe...

Jo vetëm Meghan dhe Harry, ja 4 mbretërorë të tjerë që...

Duka dhe dukesha e Sussex, tronditën botën të mërkurën, kur ata njoftuan vendimin e tyre për të hequr dorë nga detyrat mbretërore. Çifti e...

Si lajmi i Meghan dhe Harryt mori vëmendjen e ditëlindjes së...

Kate, Dukesha e Kembrixhit sot feston ditëlindjen e 38-të, por lajmi se Meghan Markle dhe Princ Harry po largohen nga familja mbretërore, mori të...

Tashmë i pavarur financiarisht, por ja sa është pasuria neto e...

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të heqin dorë nga detyrat e tyre mbretërore dhe kanë deklaruar se duan të bëhen të pavarur...

Mbretëresha flet për largimin e Harryt dhe Meghan nga familja mbretërore

E gjithë bota u shokua nga vendimi i princ Harryt dhe dukeshës Meghan Markle, për të hequr dorë nga detyrat e tyre të larta...

Mes SHBA dhe Britanisë, ja çfarë do të bëjnë Meghan dhe...

Duka dhe dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry, njoftuan dje se kanë vendosur të largohen nga familja mbretërore. Në fakt ky ishte...