03:31 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: Princ Harry

Dy muaj nga lindja e djalit, Meghan dhe Harry  dërgojnë kartolin...

Duka dhe dukesha e Sussex, para dy muajsh u bënë prindër për herë të parë. Ata morën një grumbull me letra dhe mesazhe urimi,...

Foto/ Brenda shtëpisë së çiftit mbretëror Harry dhe Meghan

Princ Harry ka mirëpritur kryeministrin e Nepalit, nga është bërë e mundur të dalin disa pamje nga banesa e princit dhe dukeshës Meghan Markle...

Video/ Princ Harry urdhëron në publik gruan e tij, ja reagimi...

Deri më sot asnjë fjalë nuk ishte thënë për grindje mes çiftit mbretëror Harry dhe Meghan, por sot duket se princi ka vënë urdhrat...

Harry uron ditëlindjen e princit Philip, me foton e veçantë!

Sot, princi Philpi feston ditëlindjen, dhe në 98-vjetorin e tij, princ Harry e ka uruar me një foto të veçantë ku shfaqen të dy...

Meghan Marklen e shau, por ja mendimi i Trump për princ...

Para mbërritjes së tij në Britaninë e Madhe, presidenti i SHBA Donald Trump, tha disa fjalë jo të këndshme për Meghan Markle, kur mori...

Dalin fotot, ja si do të duket djali i Meghan dhe...

Princ Harry dhe Meghan Markle, disa javë më parë, u bënë prindër të një djali që vendosën ta pagëzonin me emrin Archie. Shumë njerëz janë...

Video/ Harry dhe Meghan e kanë përmendur emrin e fëmijës, muaj...

Princ Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë, të hënën, dhe vendosën që fëmijën e tyre ta quajnë Archie Harrison...

Meghan Markle dëshiron të largohet nga Britania, ja ku po planifikon...

Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të lindjes së foshnjës së tyre të parë. Mesa duket, çifti mbretëror është duke menduar për...

Princ Harry dhe Dukesha Meghan thyejnë serish rregullat mbretërorë

Britani e Madhe- Princ Harry dhe Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle kanë thyer sërish rregullat, duke i bërë gjërat në mënyrën e tyre. Ata kanë...

William dhe Kate vizitë sekrete në shtëpinë e Meghan dhe Harryt

Meghan Markle nuk mund të merrte pjesë në Ditën e ANZAC, aty ku u mblodh e gjithë familja mbretërore. Por, Meghan nuk qëndroi gjatë...

Momentet më të ëmbla mes princ Harryt dhe Meghan Markle!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë çifti ideal. Ata dy nuk mund as t’i imagjinosh të ndarë, pasi janë një kombinim fantastik. Nëse nuk...

Camilla nuk përmbahet, shpreh publikisht emocionet që ndjen, për foshnjën e...

Nuk ka mbetur dhe shumë kohë, që Meghan Markle dhe princ Harry të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë. Një nga anëtarët...

Meghan Markle dhe princ Harry do të ndërtojnë një shtëpi të...

Duka i Sussex dhe duka i Kembrixhit, ndajnë të njëjtën shtëpi mbretërore, e cila pritej të ishte e përbashkët dhe pas lindjes së foshnjës...

Princ Harry zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të parë, dhe janë shumë të ngazëllyer. Në pritjen mbretërore...

Ja pse Meghan nuk shkeli mbi tapetin e kuq, në Marok!

Meghan Markle dhe princ Harry mbërritën në Marok, mbrëmjen e së shtunës. Ata u mirëpritën me tapet të kuq, por Meghan nuk shkeli mbi...