20:10 - 26 Janar, 2020

Etiketim: prerja e flokeve

Video/ Emina Çunmulaj i paska prerë flokët me duart e saj

Para disa muajsh, modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, vendosi t’i priste flokët e saj të shkurtra, dhe t’i dhuronte ato për bamirësi. Pas kaq...