15:19 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: portalet

E ka mbyllur me festivalet/ Anjeza Shahini i përgjigjet portaleve!

Anjeza Shahini, i është dashur të bëjë një postim të dytë për të sqaruar publikimin e parë. Siç ndodh zakonisht, lajmet kryesisht për njerëzit...

Presidenca ka dy fjalë për portalet dhe gazetat: Po dezinformoni!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Tedi Blushi, ka dhënë edhe një herë sqarim në lidhje me deklaratën e kreut të shtetit, Ilir...

Paketa antishpifje, Rama: Portalet, fantazma pa adresë, të regjistrohen

Përmes një reagimi në ‘Twitter’ Edi Rama ka folur për mediat online. Ai thekson se urbanizimi i xhunglës online nis nga legalizimi i portaleve,...

Heqja e reklamave për lojërat e fatit nga mediat dhe portalet,...

Autoritetit i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka reaguar, pas vendimit të qeverisë për heqjen e të gjitha reklamave publicitare mbi lojërat e fatit, nga...