00:56 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: pluralizem

Basha: Në Kuvend po finalizohet grabitja më e madhe, në historinë...

Lideri i opozitës, Lulzim Basha përmes një deklarate për medie, ka thënë se, në Kuvend po finalizohet grabitja më e madhe në historinë 30-vjeçare...

Spiropali: Pse nuk thotë gjë për dhunën, Ilir Meta?

Pasi presidenti Meta iu përgjigj Ramës, duke i thënë se ishte dakord me të që demokracia  dhe pluralizmi nuk negociohen, ka reaguar dhe ministrja...

Unë jam optimist, veçanërisht sot!

Nga Tritan Shehu Asnjëherë nuk duhet të harrojmë sesi sot më 22 Mars 1992 për Shqipërinë historia për herë të parë hyri në një “rrugë”...