12:44 - 8 Dhjetor, 2019

Etiketim: plazh

Ja ku arratiset Afërdita Dreshaj, ndërsa në Europë bën ftohtë!

Ndërsa për të gjithë po shkojmë drejt dimrit dhe kemi veshur xhupat, ka të tjerë që zgjedhin të arratisen në vende të ngrohta dhe...

E reja mbytet në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, paraditen e kësaj të diele. Një vajzë e re është mbytur në plazhin, Pista e Kosovë....

Para atentatit, prokurori, shoferi dhe miku i tij hëngrën drekë në...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i pasdites së sotme, ndaj prokurorit, Arjan Ndoja, te mbikalimi i Shkozetit. Mësohet se, grupi hetimor nga...

Plazh në vjeshtë/ Blendi Klosi poston videon duke u larë në...

Jemi në ditët e fundit të tetorit dhe ndryshe nga vitet e tjera sezoni i plazhit akoma nuk ka mbaruar. Shumë njerëz si në Durrës...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ky tetor plot diell, i ka çuar njerëzit në plazh. Edhe disa vipa shqiptarë kanë përzgjedhur që këtë fundjavë ta kalojnë në plazh. Disa të tjerë...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Edhe pse jemi në gjysmën e dytë të tetorit, në vend ende nuk është mbyllur sezoni i plazhit. Shumë prej vipave e kaluan këtë fundjavë...

Ç’më panë sytë në Palma de Majorka!

Nga Fjorda Llukmani Udhëtimi që do t’ju përshkruaj është më i bukuri i pesë ditëve që qëndrova në Palma de Majorka. Gjatë gjithë rrugëtimit vetëm...

Durrës, plazh në tetor

Megjithëse moti ka qenë i paqëndrueshëm, për disa qytetarë është koha ideale për plazh. Në Durrës vijon plazhi. Në bregdet janë mbledhur turistë të huaj që...

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat!

Tanimë jemi në javën e fundit të shtatorit, ndërsa moti ka qenë në favor të të gjithë atyre që kanë zgjedhur të bëjnë edhe...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat!

Pas ditëve të lodhshme të punës, vjen fundjava e qetësisë dhe relaksit. Të gjithë kemi nevojë për relaksim, edhe vipat. Përmes videove të shumta,...

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Pas ditëve të lodhshme të punës, vjen fundjava e qetësisë dhe relaksit. Të gjithë kemi nevojë për relaksim, edhe vipat. Përmes videove të shumta,...

Lakuriq, seks dhe drogë në plazhin e Vilë Bashtovës

Në plazhin e Vilë Bashtovës në grykëderdhjen e Shkumbinit zona është pushtuar nga pushues të huaj që kanë zbarkuar me ruloto. Të rinjtë kanë...

Mbytet një pushues në plazhin e Shëngjinit

Një pushues është gjetur i mbytur në plazhin e Shëngjinit, mëngjesin e kësaj të hëne. Ai është identifikuar si Esnik Marlika nga Kruja. Ende...

Pëson sulm në zemër pasi futet në det, vdes 73-vjeçari në...

Një pushues ka ndërruar jetë në Spille. Pasi është futur në det, pushuesi 73-vjeçar dyshohet të ketë pësuar sulm në zemër dhe ka ndërruar...

Aksioni në Shëngjin dhe Velipojë, Rama: Fund pa kthim i lukunisë...

Në kuadër të operacionit, "Plazh i lirë" në Shëngjin dhe Velipojë u lirua 10500 metra katrorë plazh i zaptuar në mënyrë të paligjshme. Për...