12:40 - 6 Dhjetor, 2019

Etiketim: Pjerin Ndreu

Përgjimet e reja të Bild, Pjerin Ndreu: Drejtori i shkollës të...

Ish-deputeti i Partisë Socialste, sot kandidat për kryetar i bashkisë së Lezhës është një nga emrat, të cilit i janë publikuar bisedat në prestigjiozen...

Pjerin Ndreu: Basha viagrohet dhe lë me gisht në golë militantët

Pas mbylljes së protestës së sotme të opozitës ka reaguar ish-deputeti i PS, Pjerin Ndreu i cili shkruan në Facebook se “Basha sa herë...

Pjerin Ndreu lë Kuvendin, dorëzon mandatin e deputetit

Pjerin Ndreu, në një letër drejtuar kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçit, shkruan  se do të japë dorëheqje nga mandati i deputetit, pasi do të...

Deputeti socialist thirrje OSHEE: Turp! Ose ndërhyni ose do bëj protestë

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu përmes një statusi në facebook, ka shkruar se zona turistike e Talës ka 4 orë pa energji elektrike. Ndreu...

Berisha: Të dhëna tronditëse për vëllain e deputetit Pjerin Ndreu

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi të publikuar në facebookun, e tij ka shpërndarë mesazhin e “kapitenit dixhital” i cili ka bërë publik dosjen...

Reagon deputeti Pjerin Ndreu: Do shihemi Sali Berisha

Deputeti Pjerin Ndreu përmes një postimi në facebook ka reaguar ashpër në lidhje me akuzat e PD që ai është i përfshirë në trafik...

Debati në Komision/ Deputetët e PS reagojnë pas pyetjes së Salianjit:...

Në komisionin e Sigurisë ka pasur debat mes deputetëve  të PS, Pjerin Ndreu dhe Paulin Stërkaj me deputetin e PD-së, Ervin Salianji. Në momentin,...

Pjerin Ndreu i përgjigjet live Bashës: Familja ime s’ka lidhje me...

Deputeti i PS Pjerin Ndreu i është përgjigjur kreut të PD, Lulzim Basha pasi ky i fundit në një denoncim publik lidhi emrin e...

Sherr live mes deputetëve të PS dhe PD: Nuk merr vesh...

Të ftuar në emisionin “Studio e Hapur” deputeti demokrat Ervin Salianji dhe ai socialist Pjerin Ndreu teska diskutonin për ҫështjen Tahiri, kanë shkëmbyer akuza...

Ndreu: Duhet bërë harta e krimit për ta parandaluar atë

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, ish-zyrtar i lartë policie thotë në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, se politika shqiptare duhet t’i...

Shehi-Ndreut: Tahirin e nxorrët si qen në rrugë

Vendimi për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri i marrë sot në seancën plenare, ku PS, ka votuar kundër heqjes së imunitetit, ka shkaktuar debate...

Deputeti i PS sulmon Prokurorët: Demonstruan një paaftësi spektakolare, ne s’mund...

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu i ftuar në studion e “Kjo Javë” ka komentuar mbledhjen e Këshillit të Mandateve në Kryesinë e Kuvendit. Ndreu ka...

Situata në Elbasan, Ndreu: Policia nuk mund të rrijë roje tek...

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, tha se raporti mes dy bandave në Elbasan është një histori, që është vështirë të menaxhohet. Në emisionin “Arena” të...

Pjerin Ndreu: Si e mbrojta jetën e policëve mes plumbave

Ish-drejtuesi i policisë, aktualisht deputet i PS-së, Pjerin Ndreu, i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në “Ora News” ka treguar, se si...

Deputeti socialist ironizon ministrat teknikë: Janë si plakat, vijnë për kafe...

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ironizuar ministrat teknikë, të cilët u emëruan pas marrëveshjes së 18 majit mes...