21:50 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: Philip Kosnett

Pas fitores, ambasadori i SHBA i shkon në zyrë Albin Kurtit

Teksa është mbyllur zyrtarisht numërimi i votave në Kosovë, dhe Vetëvendosja është konfirmuar si parti e parë. Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Fotoja e përdhunimit, ambasadori i SHBA: Mos shfrytëzoni viktimat për politikë

Ambasadori i SHBA në Kosovë, Philip Kosnett, nëpërmjet një shkrimi në Twitter ka thënë se të mbijetuarit e krimeve të luftës, duhet të trajtohen...