05:13 - 12 Nentor, 2019

Etiketim: perplasje

Makina përplaset me murin, humb jetën një 34-vjeçar në Gjirokastër

Një aksident ka ndodhur në mesnatë, në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur. Si pasojë ka...

A po shndërrohet Shqipëria në “Komunën” e një përplasje të re...

Nga Klevis Gjoni Shkëlqëmi i Napoleonit ka dy shekuj që është venitur, por shkëlqimi i kupolave të praruara të Elizes qëndron aty, për të kujtuar...

Vasili: Vendi po shkon drejt një përplasje të fortë sociale!

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i ftuar në Top Talk, ka folur për situatën në të cilën ndodhet vendi ynë. Vasili...

Video/ Shembja e objekteve në bregdet, sërish përplasje në Vlorë

Ditën e djeshme në Vlorë, pronarët e objekteve pa leje të cilat do të shemben për t'i hapur rrugë projektit Lungomare 2, ka pasur...

E kishte blerë biçikletën dy ditë më parë/ Përplaset për vdekje...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Domje mbrëmjen e së mërkurws. Mësohet se një makinë që po udhëtonte me shpejtësi të lartë, ka përplasur...

Makina përplas për vdekje 16-vjeçarin, në Tiranë

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën  Kamëz-Rinas. Policia ka bërë të mundur arrestimin e...

Katër makina turistësh përplasen në aksin Milot-Rrëshen

Katër makina janë përplasur në aksin Milot-Rrëshen. Mjeti  me drejtues shtetasin F.T., banues në Suedi është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin L.Z., banues...

Përplasjet në Dibër, policia shoqëron 15 persona

Pas përplasjeve të ndodhura në Dibër, në KZAZ nr.19, mësohet se orët e para të mëngjesit janë shoqëruar në polici 15 persona. Sipas informacioneve paraprake...

Video/ Nga Kukësi në Pogradec, e Burrel, përplasje të dhunshme në...

Mbështetësit e opozitës kanë sulmuar Komizionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve në disa qytete. Kështu, në Kamëz situata ka degjeneruar në dhunë mes mbështësve të...

Shkodër, Bardh Saphia dhe militantët e PD përplasen me policinë në...

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku disa persona që punojnë në administratën e bashkisë Shkodër me në krye Bardh Spahinë, dhe militantë...

Terrorizohet Lushnja, përplasje me armë mes dy të rinjve në shëtitore

Një ngjarje e rëndë që mund të kishte përfunduar në masakër ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Leshnjes, ku një sherr mes...

Përplasja e protestuesve, reagon Rama: Barbari, pabesi, turp!

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook, ka reguar pas videos ku shihen disa protestues të opozitës të përleshen fort me njëri-tjetrin, në...

Përplasje mes disa protestuesve pranë Parlamentit

Disa protestues janë përplasur me njëri tjetrin në rrugën mes ministrisë së Brendshme dhe Parlamentit, ndërkohë ende nuk dihen arsyet. Protestuesit ishin duke shkuar përpara...

Doli për një selfie me Merkel e nuk ngriti frenat, furgoni...

Një punonjëse e 'German Airport' është përplasur me avionin e kancelares Angela Merkel, teksa ai ndodhej i ndaluar në pistë. BBC shkruan se punonjësja e...

Përplasja tek Astiri/ Policia ka proceduar 30 persona për akte dhune

Një ditë më parë, anoret e zonës së Astirit në Tiranë, u përplasën me policinë, në protestën e zhvilluar kundër shembjes së shtëpive që...