09:24 - 28 Janar, 2020

Etiketim: performance

Foto/ Pas performancës, Marsela Çibukaj dhe i dashuri puthen në prapaskenë

Marsela Çibukaj ishte një nga artistet që performoi në natën e parë të Këngës Magjike. Te Kënga Magjike mori pjesë edhe i dashuri i Marselës,...

Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime...

Tashmë, për këngëtarët, ka nisur zyrtarisht sezoni i koncerteve muzikore. Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka nisur koncertet , ku argëton me këngët...

Video/ Ja si u realizua performanca magjike e Australisë, në Eurovizion!

Kate Miller-Heidke e Australisë ishte një nga të fundit që u paraqit në finalen e Eurovizionit në Tel Aviv, dhe ajo u prit mjaft...

Fitoi çmim në “Kënga Magjike”, Ronela Hajati: Gjithçka kam dashur

Pasi fitoi çmimin ‘Performanca më e mirë’, në “Kënga Magjike”, këngëtarja, Ronela Hajati ka falënderuar gjithë ata që e kanë ndihmuar. Ndërkohë, Ronela e cilëson...

Ronela tregon për performancën me arkivol që ia pengoi i ati:...

Ronela Hajati dikur pati një ide të çmendur: të dilte në skenë në një arkivol. Këngëtarja është e njohur për performancat ekzibicioniste, shumë prej...