00:32 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: pedagog

I mori studentes 150 euro për provimin/ Pezullohet pedagogu, Spak nis...

Një ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi rastin e pedagogut të urgjencës kirurgjikale, Besnik Faskaj, i cili i mori një studenteje 150 euro për...

Peticioni/ Pedagogët e FSHN në mbrojtje të Kopshtit Botanik

Pedagogët e Fakultetit të Shkencave të Natyrës kanë nisur sot firmosjen e peticionit për rikthimin e kopshtit botanik nën administrimin e Universitetit të Tiranës....

Blendi Fevziu: Ja pse e braktisa profesionin e pedagogut që ditën...

Gazetari Blendi Fevziu ka rrëfyer për herë të parë, në emisionin e tij "Opinion" se përse e ka braktisur profesionin e pedagogut që e...

Kërkonte favore seksuale në këmbim në notës, pezullohet nga detyra pedagogun

Pas publikimit të pamjeve filmike ku pedagogu i Universitetit të Elbasanit, Denis Himçi, kërkonte favore seksuale nga studentja në këmbim të notës, u arrestua nga...

Kërkonte favore seksuale në këmbim të notës, policia jep detaje për...

Mbrëmjen e djeshme policia ka arrestuar pedagogun e Universitetit të Elbasanit, Denis Himçi, pas publikimit të pamjeve filmike ku u kërkonte studenteve favore seksuale,...

Reagon ashpër pedagogu i Ekonomikut: 20 vetë pengojnë qindra studentë të...

Studentët kanë vazhduar me bojkotimin e mësimit dhe dalin në protestë, duke kërkuar nga qeveria plotësimin e 9 kërkesave të tyre.  Shumë studentë i...

Pedagogu u shkruan kolegëve: Turp, nëse takojmë Ramën

Pedagogu, Redi Muci, u ka bërë thirrje gjithë kolegëve, që mos të zhvillojnë takim me kryeministrin e vendit, Edi Rama. Rama pritet të zhvillojë një...

Pedagogu përzihet nga protesta, Këshilli Studentor shpjegon arsyen

Pas përzënies së pedagogut nga protesta e studentëve, dhe akuzave për dhunë të Lëvizjes për Universitetet ka reaguar edhe Këshilli Studentor. Këshilli Studentor thotë...

Video/ Ja si iu dogj makina pedagogut të Elbasanit!

Pasditen e sotme kanë dalë pamjet e djegies së makinëa së pedagogut të Universitetit “Alesandër Xhuvani”, Arben Haxhiymerit. Në video shihet momenti, kur i...

Pedagogët ultimatum Ministrisë dhe kryeministrit: Plotësoni kërkesat tona, ose hyjmë në...

123 pedagogë të Universitetit të Tiranës, kanë zhvilluar një ditë më parë një takim me Forumin për Liri Akademike dhe Autonominë Universitare, dhe pas...

Dikur aktor porno, sot pedagog në universitetin më të mirë

Me një fizik muskuloz, fshehur nën kostumin serioz është prezantuar në sallën e leksioneve 41 vjeçari Ruggero Freddi. Të gjithë studentët e njohin të...

Studenti rreh pedagogun në mes të Tiranës

Policia e kryeqytetit ka njoftuar se ka shpallur në kërkim shtetasin U.E 21 vjeҫ, i cili ka gjuajtur me grushte shtetasin P.S 29 vjeҫ...