10:52 - 16 Shtator, 2019

Etiketim: Pazari i Ri

“Le Figaro”: Veliaj, kryebashkiaku i ri, që po e shndërron Tiranën...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës që prej vitit 2015, Erion Veliaj, rrethohet nga staf i ri, brilant dhe me dëshirën për ta shndërruar Tiranën...

Zbardhet sherri te Pazari i Ri, ja pse e plagosi polici,...

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e një biznesmeni te Pazari i Ri. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjn e së hënës në orën 21:00....

Art & the City/ 4 zonja dhe 1 bar-galeri

Nga Dritare.net Ndërkohë që kafenetë në Tiranë janë shtuar si kërpudhat pas shiut, në një prej zonave më të frekuentuara të momentit, ndodhet...