02:41 - 20 Janar, 2020

Etiketim: pasagjer

Video/ Pasagjeri godet me grushte shoferin e urbanit, në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një djalë ka rrahur shoferin e urbanit të linjës Kombinat-Kinostudio. Siç shihet...

Aksident në Mallakastër, humb jetën shoferi, plagoset pasagjeri

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin  e sotëm, në Mallakastër. Mësohet se, një makinë, tip ‘Opel’ ka humbur kontrollin...

Aksident në Fier, humb jetën pasagjeri!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier, ku një person ka humbur jetën dhe dy...

Merr flakë autobusi/ Tmerrohen pasagjerët e linjës Fier-Përmet

Autobusi i linjës Fier-Përmet ka marrë flakë në ecje, duke bërë që pasagjerët të zbresin menjëherë nga ai të tmerruar. Policia njofton se ka qenë...

Policia ndalon urbanin në Tiranë, të gjithë pasagjerët mbyllen brenda

Të gjithë pasagjerët e njërës prej linjave të urbanit në Tiranë janë përballur me një situatë të pakëndshme mëngjesin e sotëm, ku policia me...