19:03 - 15 Tetor, 2019

Etiketim: parukeri

8 trajtime kozmetike, që po ju shkatërrojnë bukurinë!

Nëse një grua dëshiron të jetë e bukur, as çmimi, dhe as cilësia nuk e ndalon atë. Por bukuria kërkon gjithmonë sakrifica. Për fat...

Shkrumbohet makina në Durrës, ja dyshimet e policisë!

Mëngjesin e sotëm, një makinë është shkrumbuar në Durrës. Mësohet se, automjeti i shkrumbuar i përket Valentina Kurit, një parukiere në Durrës. Ndërkohë mësohet se...

Sonila, një artiste shqiptare e flokëve, në Manhattan

Nga Enkeleda Bodini- dritare.net Historitë e suksesit të femrave shqiptare,  janë të pafundme. Sukseset e tyre numërohen brenda dhe jashtë vendit. Kësaj here sjellim historinë...

Parukierja turpëron vajzën në facebook, por pastaj i kërkon falje publike

Vera është sezoni më i preferuar i shqiptarëve për dasma. Por, ka raste që dita më e bukur për shumë vajza, të shndërrohet në...

Tronditëse, ja sa para shpenzojnë femrat për flokët gjatë gjithë jetës

Seriozisht shokuese Kur merren në konsideratë "udhëtimet" që bëjmë rregullisht në parukeri, për modele të ndryshme flokësh, prerje apo edhe ngjyra,  pa harruar edhe blerjen...