09:52 - 13 Dhjetor, 2019

Etiketim: Partizani

Kryemadhi: Bazën e Mbrojtjes Civile, Rama ia dha klubit sportiv Partizani

E ftuar në emisionin  “Open”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se kryeministri, Edi Rama ia ka dhënë Bazën e Mbrojtjes Civile klubit sportiv...

Derbi Tirana-Partizani do të luhet te stadiumi “Air Albania”

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit do të luhet në stadiumin “Air Albnia”. Partizani ka publikuar në Facebook, programin e  derbit ndaj Tiranës, i cili do...

Portieri i Partizanit u hodh nga kati i 6, zbulohen prapaskenat

Portieri i Partizanit Aldo Teqja po zhvillon betejën më të rëndësishme gjatë këtyre orëve, atë me jetën e tij. Futbollisti 24-vjeçar është hedhur dje...

Portieri u vetëhodh nga kati i 6, reagon Partizani

Pak orë pas hedhjes nga kati i gjashtë i pallatit, të portierit të Partizanit, Aldo Teqja, ka reaguar edhe klubi. Përmes një postimi në...

Vetëhidhet nga kati i 6, portieri i Partizanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në Tiranë.  Portieri i Partizanit, Aldo Teqja mësohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë...

Dhuna në ndeshje/ Dënohen tifozët dhe dy klubet e kryeqytetit

Pas incidentit që ndodhi në ndeshjen e derbit kryeqytetas, ku tifozët e Tiranës dhe Partizanit, u përplasën fizikisht, Komisioni i Disiplinës, ka  dënuar të...

Dhuna para ndeshjes, reagojnë Partizani dhe Tirana

Dy skuadrat e futbollit, Tirana dhe Partizani kanë reaguar për dhunën e ushtruar një ditë më parë nga tifozët pak para se të niste...

Përfundon 1-2 ndeshja Tirana-Partizani

Ka përfunduar ndeshja Tirana-Partizani me rezultatin 1 me 2 për demat e kuq. Golat për Partizanin i shënuan, Kordero dhe Solomon, ndërsa për Tiranën,...

Tirana barazon ndaj Partizanit

Në minutën e 41 të ndeshjes, Tirana ka barazuar ndaj Partizanit. Golin e barazimit e ka shënuar Greca pak minuta para se të mbyllej...

Drejtuesit e Partizanit kritikojnë Hoxhën, pasi publikohen fotot pikante

  Kapiteni Alban Hoxha është pjesë e rrjeteve sociale ditët e fundit. Ai nuk morri pjesë në ndeshjen me Luftëtarin, pasi u dëmtua gjatë grumbullimit me...

Partizani fiton derbin me Tiranën

  Demat  e Kuq të Partizanit kanë arritur të mposhtin barh e blutë e Tiranës në derbin kryeqytetas në Selman Stermasi, me shifrat 1-0, në...

Partizanit i mjafton një gol për t’i marrë fitoren Kastriotit

Partizani ka mundur të fitojë ndaj Kastrioti me golin e shënuar në minutën e 13-të nga Jasir Asani. Skuadra e partizanit shënoi pas një aksioni...

Kamza fiton derbin e kryeqytetit, trajneri i Partizanit drejt largimit

Kamza ka arritur të fitojë në shtëpi derbin me Partizanin i cili po kalon një periudhë mjaft të keqe. Fitorja e Kamzës ka vendosur në...

Lajme të mira për Partizanin, Çani përgatitet me grupin

Edgar Çani për ditë me radhë ka qenë lajmi që ka shqetësuar kryesisht kampin e kuq. Blerja më e shtrenjtë e futbollit shqiptar në...

Foto/ Zbulohet mesazhi që Vila i dërgoi Drini Çaushit: Safet, mos...

Emisioni “Procesi Sportiv” ka zbuluar një tjetër fakt nga video-skandali që është publikuar disa ditë më parë nga “Fiks Fare” ku një menaxher futbollistësh...