06:36 - 22 Nentor, 2019

Etiketim: parfum

Foto/ Joni Peci prezanton parfumin e tij, ja të ftuarit vip!

Joni Peci është një nga stilistët më të njohur në shqipëri, i cili kuron imazhin e shumë personazheve publikë me veshjet e tij. Pas hapjes...

Foto+video/ Angelina Jolie pozon topless

Fotot dhe videot e fundit të Angelina Jolie topless i kanë rritur edhe më shumë temperaturat. Nuk ndodh shpesh ta shohim aktoren e Hollivudit...

‘Nuk e mbaj dot sekret’, Dua Lipa jep një lajm fantastik

Dua Lipa ka ndarë mëngjesin e sotëm një lajm fantastik me fansat. Këngëtarja e cila është në majat e karrierës, do të jetë imazhi...

Ja kuptimet e fshehta të këtyre parfumeve!

Pyetje vetes: A do jesh ndonjëherë në gjendje të gjesh dike që të përcjell të njëjtën thellësi emocionesh si parfumet-spray të viteve të adoleshencës?   Është...

Gjetën një gur në plazh, por çifti nuk e mendoi kurrë...

Imagjinoni të dilni në plazh për një shëtitje buzë detit dhe të zbuloni një thesar. Kjo i ka ndodhur një çifti në Angli, të...