21:13 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: parashikimi

Parashikimi i motit për sot!

Gjatë ditës së sotme vendi do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave  të lehta. Sipas MetoAlb, temperaturat do të luhaten në vlerat...

Parashikimi i motit/ Muaji prill nis me shi dhe stuhi

Dita e parë e muajit prill vjen me temperatura më të ulëta në krahasim me ditët e kaluara. Gjithashtu sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik...

Ditët me diell i lënë vendin shiut, ja parashikimi i moti...

Fundjava do të mbyllet me diell, por nga dita e nesërme sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, pritet të rikthehen reshjet. Gjithashtu pritet që...

Merrni masa, kjo që parashikojnë sinoptikanët nuk është fare e mirë

Lajm jo i mirë për ju që se duroni dot diellin, por lajm shumë i mirë për ata që kanë parashikuar pushime. Meteoalb parashikon...

Duhet të përgatiteni, ja çfarë u premton moti sot!

Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira, të cilat më të dukshme do të paraqiten në zonat malore veriore...