02:52 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: paloka

Paloka sulmon Ramën: Edhe ne po të kishim vila si ty,...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka përmes një postimi në Facebook ka sulmuar kryeministrin e vendit, Edi Rama. Ndërsa e quan Ramën të pafytyrë, Paloka shkruan...

Paloka: Edi Rama i ka ditët e numëruara

Përmes një deklarate për medie, nënkryetari i PD-së, Edi Paloka është shprehur se, kriza politike në vend merr fund me largimin e Ramës nga...

Paloka: Pas bojës, sot do t’i djeg mandatin Ramës

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka tha gjatë fjalës së tij se, shumë e përgëzuan që i hidhi bojë kryeministrit, por sot thotë ai...

Boja blu në fytyrën e Ramës dhe boja e zezë në...

Nga Flogert Muça Deputeti i Lulzim Bashës Edi Paloka, i propozuar edhe si nënkryetar Kuvendi nga radhët e opozitës, duke i hedhur bojë me shiringë...

Video/ Paloka e qëlloi me bojë, Rama: Populli s’i meriton këta...

Pasi nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka e qëlloi me bojë në fytyrë, përmes një postimi ka reaguar sërish kryeministri, Edi Rama. Rama falënderon mbështetësit...

Qëlloi me bojë në fytyrë Ramën, reagon Edi Paloka

Deputeti i PD-së Edi Paloka ka qëlluar me bojë kryeministrin Rama, gjatë seancës së sotme parlamentare. Pas këtij veprimi, Paloka ka dhënë një deklaratë për...

Rasti “Paloka”, si keqtrajtim i politikanëve nga mafia

Nga Mero Baze Nënkryetari i Partisë Demokratike në opozitë, deputeti Edi Paloka, është përdorur zyrtarisht në një skemë të pastrimit të parave nga një familje...

“Tahiri”/ PD kërkesë për mbledhjen e kryetarëve, ja kur do të...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka bërë një kërkesë për mbledhjen e konferencës së kryetarëve në lidhje me çështjen e ish-ministrit të Brendshëm,...

Paloka: Dorëzimi i Balilit, në pakt me Ramën

Për vetëdorëzimin e Klement Balilit ka reaguar edhe nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka. Përmes një deklarate për medie nga selia blu, Paloka shprehet...

Anëtarësimi i të rinjve në PS/ Rama ironizon Palokën: Ai do...

Kryeministri, Edi Rama ndodhej në një takim me të rinjtë në Lezhë, për anëtarësimet e reja në PS. Ndërkohë nuk kanë munguar as batutat...

Paloka-Lleshit: Provo që nuk je kukull, dhe arresto Dakon

Në një deklaratë për mediet, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, i drejtohet zv/ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshit ta nisë detyrën e tij duke...

Paloka: Përpjekjet e PD larguan Xhafajn, ja kush e ka radhën!

Përmes një postimi në Facebook,  ka reaguar edhe deputeti i PD-së, Edi Paloka për dorëheqjen e Fatmir Xhafajt nga posti i ministrit të Brendshëm....

Arrestimet e ish-deputetëve të PS, Paloka: Janë sa për të tërhequr...

Partia Demokratike me anë të nën kryetarit, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me arrestimet e kryera sot nga policia. Sipas Palokës, arrestimet janë bërë...

Xhisiela: Tritoli u vendos nga opozita. Reagon PD

Pas vendosjes së tritolit, në shtëpinë e gjyshërve të Xhisiela Malokut, ka ardhur edhe reagimi i parë nga ana e Partisë Demokratike. Përmes një...

“Banda Bajri” reagon PD:  A ju doli në përgjime emri i...

  Nga grupi kriminal “Bajri” u arrestuan 11 persona, dhe për herë të parë reagon PD- ja përmes nënkryetarit të saj, Edi Paloka. Banda e rrezikshme...