20:11 - 26 Janar, 2020

Etiketim: ofertë

Taulant Balla i bën ofertë Bashës për të hyrë në zgjedhjet...

Taulant Balla i ftuar në studion e News 24 dhe i pytur së çfarë ofron PS për Bashën, ai ka thënë se nëse kreu...

Zinedine Zidanin e mbulojnë me ar në Katar, ja oferta marramendëse!

Një ditë pas largimit nga skuadra e Real Madridit, Zinedin Zidan ka çmendur merkaton me ofertat marramendëse. Zidan ka arritur të bëjë histori me...

Në Rinas, vetëm me Go Taxi!

Nga Dritare.net Çdo vit e me tepër numri i shqiptarëve të cilët ikin jashtë Shqipërisë për të kaluar disa ditë relaksi, sa vjen...

Meta tha se nuk futet në zgjedhje pa opozitë, Veliaj: Ne...

Gjatë inagurimit të një shkolle në kryeqytet, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka folur edhe për zgjedhjet e 18 qershorit. Veliaj tha...