11:09 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: nyje

5 ushqimet që lehtësojnë dhimbjet e artritit

Njerëzit po vuajnë shumë nga artriti. Simptomat e artritit janë ngurtësi, dhimbje, ënjtje dhe inflamacion të kyçeve. Bazuar në një studim të kohëve të...

Video/ Rama: Ja projekti 3D, për Tepelenën turistike!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka përzgjedhur t’i urojë shqiptarët një fundjavë të mbarë, me një video nga projekti  për transformimin...