02:02 - 15 Dhjetor, 2019

Etiketim: not

Cilat janë 9 rregullat e arta që duhet t’i dini patjetër...

Me nisjen e sezonit të verës, plazhi është i pashmangsëm nga të gjithë ne. Por, gjatë kohës së plazhit duhet pasur parasysh edhe disa rregulla,...

Ja pse duhet t’i lani flokët me paracetamol!

Paracetamoli, njihet si ‘vrasësi i dhimbjes’. Të gjithë ne ëndërrojmë të kemi flokët ideal, plotë shkëlqim, të padjegura dhe sigurisht pa zbokth.  Me siguri ju...

E zë gjumi duke notuar mbi dyshek, përfundon në një tjetër...

Në Lazurnoye, një qytezë bregdetare në rajonin e Kherson, Ukrainë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Personazhi kryesor i kësaj ngjarje sa të pabesueshme...

Rama ironi me Bashën: Berisha theu rekordin në not, ai me...

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një takimi në Devoll, nuk ka kursyer edhe batutat për kreun e opozitës Lulzim Basha, dhe ‘rekordet’ e...