03:59 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: Noka

Video/ I hedhin miell Kryeministrit, përjashtohen Noka, Saliani dhe Balliu

Vijon tension në sallën e Kuvendit. Ndërkohë që Basha dhe deputetët e opozitës vazhdojnë të qëndrojnë në foltore, deputeti Flamur Noka i ka hedhur...

Foto/ Shihni çfarë mesazhi i çon Noka, Ramës

Deputetët e Partisë Demokratike i kanë futur në punë pankartat. Deputeti Flamir Noka njërën prej tyre ja ka çuar kryeministrin në vendin e tij. Teksa...