22:44 - 20 Maj, 2019

Etiketim: new dehli

Hoteli përfshihet nga flakët, shënohen 17 viktima dhe 4 të plagosur

17 persona kanë mbetur të vdekur dhe 4 të plagosur nga një zjarr që ka përfshirën një hotel në New Dehli. Zjarri në hotelin “Arpit...