10:59 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: Nevina Shtylla

Foto/ Nevina Shtylla s’është më brune!

Moderatorja Nevina Shtylla, e cila nuk ka shumë kohë që është bërë nje fytyrë e njohur e ekraneve shqiptare, gjithmonë të vjen në mendje...

Nevina Shtylla: Ja çfarë më ka kopjuar Dua Lipa!

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla, me shaka, ka akuzuar këngëtaren Dua Lipa, se i ka kopjuar stilin e flokëve. Ajo ka postuar një foto të vitit...

Nevina Shtylla publikon foton kush ishte bjonde, ja si dukej!

Nevian Shtyllën jemi mësuar gjithmonë ta shikojmë me flokët brune dhe të të gjata. Në një nga opsionet e Instagram pyetje përgjigje, një fans e...

Nevina Shtylla: Ja pse u largova nga Klani!

Nevina Shtylla, ish moderatore e emisionit “Jo vetëm modë” në Tv Klan, së fundmi, është bërë pjesë e emisionit “Procesi Sportiv" në Top Channel. E...

Manushit i plotësohet dëshira: Një brune dhe një bjonde në krah,...

Për pak kohë, Nevina Shtylla hynte në grupimin e moderatoreve të Tv Klan që nuk do të riktheheshin sezonin e shtatorit. “Jo vetëm modë”...

Foto/ Nevina dhe Arjola, dalin sekretet e partnereve të Gjebreas në...

Nevina Shtylla dhe Arjola Shehu janë partneret e Ardit Gjebresë në “Kënga Magjike 2017”, të cilat po komentohen në rrjetet sociale për pamjen dhe...