00:14 - 27 Shkurt, 2020

Etiketim: Neritan Ceka

Propozimi i Neritan Cekës: Ja çfarë mund të bëjmë për objektet...

  Ka startuar në Ora News, emisioni Arena nga Dritan Hila, të cilin mund ta ndiqni çdo të mërkurë në orën 21:00 në ekranin e...

Neritan Ceka: Ja gruaja që mund ta rikthejë në pushtet PD!

I ftuar në “News 24” Neritan Ceka ka folur edhe për situatën brenda Partisë Demokratike, parti kjo që dikur Ceka ishte pjesë e saj.   Ceka...

Ceka: Edhe unë do ikja nga Shqipëria, korrupsioni ka pushtuar gjithçka

Neritan Ceka, i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në “Ora News”, ka folur hapur për pozicionin e tij dhe dëshirën për t'u...

Ceka: Drogën në Shqipëri e mbron politika

Ish-ministri i Brendshëm pas periudhës së vitit 1997, Neritan Ceka, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në “Ora News”, thotë se droga nuk...

Kur Neritan Ceka ëndërronte të kishte një televizor dhe lavatriçe

Kjo intervistë që dritare.net e sjell të plotë, është realizuar nga gazetarja Rudina Xhunga më 7 janar 1996 me Neritan Cekën, që në atë kohë ishte...

Ceka: Nuk është tragjedi, nëse zgjedhjet mbahen në shtator

Ish-themeluesi i Partisë Demokratike, Neritan Ceka thotë se zgjedhje pa opozitën nuk mund të kryhen, pasi përndryshe vendi rrëshqet në sistem autokratik. Në një...