02:41 - 20 Janar, 2020

Etiketim: Neritan Ceka

Butrinti me koncesion/ Neritan Ceka: Po grabitet pasuria, po sillen si...

Profesor Neritan Ceka reagon ashpër për çështjen e Butrintit. Dy ditë më parë në Ministrinë e Kulturës u dorëzua nga shefi i bordit Fondi...

Neritan Ceka euroskeptik: Do të pendohemi ditën që do të futemi...

Neritan Ceka, duket se po bëhet çdo ditë e më shumë euroskeptik. I ftuar në “360 gradë” Ceka, ka thënë se shqiptarët do të pendohen...

Neritan Ceka: Qeveria do të japë Butrintin me PPP

Arkeologu Neritan Ceka në studion e emisionit “Arena” në RTV Ora zbuloi skandalin se qeveria po përgatitet ta japë me PPP, Butrintin. "Drejtori shkon nga...

Prishja e teatrit, Neritan Ceka: Jemi vend i pushtuar, qeveria bën...

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora komentoi situatën e krijuar ditën e sotme në sheshin para Teatrit Kombëtar. Ceka tha...

Sherr në emision/ Ceka: Fol mirë katundar, Haxhiu: Do të kisha...

Debati në studion e ‘Opinion’, ka degjeneruar në ofendime mes Neritan Cekës dhe Baton Haxhiut. Ceka i ka thënë Haxhiut të flasë mirë pasi nuk...

Saga vazhdon, ja mallkimi i radhës i Neritan Cekës

Neritan Ceka i është përgjigjur Edi Ramës, i cili e cilësoi si të dalë nga filxhani i Monika Kryemadhit. Ceka ka mallkuar kësaj here Ramën,...

‘Ju vraftë zoti po votuat’, Rama nxjerr videon e modifikuar të...

Kryeministri Rama ka shpërndarë në Facebook një video ku duken investimet bëra qeveria e tij si dhe kryebashkiakët e majtë, por befasia në atë...

Godet sërish Neritan Ceka, ja kë mallkon kësaj here!

Neritan Ceka ditët e fundit është lakuar shumë në media për shkak të mallkimit për ata që do të shkonin për të votuar në...

‘Do i rrëmbente një ministre bionde’, Neritan Ceka: Ja si i...

Neritan Ceka i ftuar në emisionin ‘Provokacija’ ka treguar një rast ku i ka shpëtuar shtetit dhe Ramës 230 mijë dollarë, që sipas tij...

‘I putha dorën Kryemadhit’, Neritan Ceka: Ja arsyeja!

Neritan Ceka i është përgjigjur Edi Ramës, pas deklaratës së këtij të fundit se Ceka ka dalë nga Filxhani i Monika Kryemadhit. ‘Unë nuk kam...

Mallkimi epik i Neritan Cekës, Rama: Sikur kishte dalë xhindi nga...

Kryeministri Rama gjatë fjalimit të tij në Kolonjë ka përmendur edhe mallkimet epike të Neritan Cekës për qytetarët se do të votonin më 30...

Video/ U bë hit me mallkimin për ata që do votonin,...

Neritan Ceka një javë më parë mallkoi shqiptarët që do të shkonin të votinin në 30 qershor, ndërkohë sot nga studio e 360 Gradë...

Propozimi i Neritan Cekës: Ja çfarë mund të bëjmë për objektet...

  Ka startuar në Ora News, emisioni Arena nga Dritan Hila, të cilin mund ta ndiqni çdo të mërkurë në orën 21:00 në ekranin e...

Neritan Ceka: Ja gruaja që mund ta rikthejë në pushtet PD!

I ftuar në “News 24” Neritan Ceka ka folur edhe për situatën brenda Partisë Demokratike, parti kjo që dikur Ceka ishte pjesë e saj.   Ceka...

Ceka: Edhe unë do ikja nga Shqipëria, korrupsioni ka pushtuar gjithçka

Neritan Ceka, i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në “Ora News”, ka folur hapur për pozicionin e tij dhe dëshirën për t'u...