19:44 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: ne pranga

Person me rrezikshmëri të lartë/ Momenti i arrestimit të 40-vjeçarit

Uniformat blu kanë vënë në pranga një 40-vjeçar nga Shijaku, i cili konsiderohej si një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi G. B,...

Kishin fiksim të vidhnin vetëm “Benz”-a, përfundon aventura e kuksianit dhe...

Dy të rinj të moshës 38 dhe 32 vjeç ishin kthyer në makthin e kryeqytetit pas i në një hark kohor prej një viti...

Policia vë në pranga 6 persona, drejtonin mjetin në gjendje të...

Policia Rrugore e Tiranës  ka vijuar edhe këtë fundjavë më operacion ndaj drejtuesve të automjeteve që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor në autostradën Tiranë-Durrës....