21:32 - 28 Shkurt, 2020

Etiketim: ndryshimi

Këto shenja horoskopi ndryshojnë mendje sa hap e mbyll sytë

Me siguri jeni ndeshur me miq apo të afërm, që ndryshojnë gjithë kohës mendje. Mund të jeni edhe vetë të tillë dhe në fakt...

Basha: Ndryshimin do ta bëjmë të mundur ne!

Kreu i Partisë Demokrati, ndodhet në Patos, ku ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë, tha se pjesëmarrja në votimet e 30 qershorit...

Ndërrimi i orës, ja çfarë u votua së fundmi nga Komiteti...

"Komiteti i Parlamentit Evropian votoi të hënën me 23 vota pro dhe 11 kundër, për ndalimin e ndryshimit të orës që kishte ndodhur për...

25 aktorë të famshëm, që nuk njihen në rolin e tyre...

"Më dukët se e kam parë diku këtë fytyrë", është shprehja që të gjithë përdorin kur shohin dikë që janë të sigurt se e...

Fotot/ Vlora, qyteti që nuk njihet më

Vlorën nuk do ta njohësh më këtë verë. Qyteti është i gjithë në ndërtim e sipër. Çdo gjë po ndryshon përditë. Qyteti i ngjan...