11:00 - 19 Qershor, 2019

Etiketim: ndërron jetë

E përplas makina, humb jetën fëmija nga Shkodra

Një 11 vjeçar nga Shkodra, u aksidentua para pak ditësh nga një makinë. Mësohet se vogëlushi pas 4 ditësh në koma, ka ndërruar jetë, në...

Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur, Fatos Arapi

Është ndarë nga jeta shkrimtari i njohur shqiptar, Fatos Arapi. Arapi ndërroi jetë në moshën 89-vjeçare. Nga të afërmit mësohet se, varrimi do të...

Ndërron jetë nobelisti i letërsisë VS Naipaul

Novelisti Sir VS Naipaul, i cili fitoi çmimin Nobel në letërsi, ka vdekur në moshën 85 vjeçare. Sir Vidia, i lindur në zonën rurale të...

Korçë/ I riu ndëron jetë në komisariatin e policisë

Një i ri është gjetur i vdekur ditën e sotme në Komisariatin e Policisë në Korçë. Sipas informacioneve mësohet se  viktima është një 27-vjeçar që...

Ndërron jetë në moshën 18-vjeçare mbrojtësi francez

Ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare, mbrojtësi i ekipit të kategorisë së dytë në Francë, Le Havre, Samba Diop.   Lajmin e hidhur e ka bërë...

Ndërron jetë 30-vjeçari, vuante dënimin në burgun 313

Mëngjesin e sotëm një i ri, i cili vuante dënimin në burgun 313 në Tiranë mësohet të ketë humbur jetën. Sipas policisë, pas komplikacioneve...

Video/ Kjo ishte intervista emocionuese kur Bajram Rexhepi tregoi për sëmundjen

Ish-kryeministri i parë i Kosovës, Bajram Rexhepi, në vitin 2015 kishte folur për herë të parë për problemet me shëndetin. Në një intervistë në emision...

Vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Basha: Ishte njeri i veçantë dhe...

Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar për ndarjen nga jeta e ish-kryeministrit të Kosoves Bajram Rexhepi, duke e cilësuar si “njeri i veçantë...

Ndahet nga jeta ish kryeministri i Kosovës, prej muajsh në gjendje...

Ka ndërruar jetë ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi. Burime të afërta me familjen kanë konfirmuar se Rexhepi ka ndërruar jetë sot në orët e...

Tronditëse, 40-vjeçari ndjehet keq dhe vdes në mes të dasmës në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës. Gëzimi dhe hareja e një dasme janë ndërprerë kur njëri prej...

Foto/ Humb jetën aktori i njohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në banesën e fundit. I lindur në vitin 1940, Vargin...

Futet të lahet në det, ndërron jetë pushuesja në Sarandë

Mëngjesin e sotëm, një grua 74-vjeçare, pasi është futur për t'u larë në det, ka humbur ndjenjat dhe ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ka...

Ngjarje e rëndë/ Aksidentohet punonjësi, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier, ku punonjësi i një firme private është aksidentuar në punë dhe ka ndërruar...

39 vjeçare ndërron jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”. Mjekët fshehin ngjarjen

Një grua ka ndërruar jetë në maternitetin "Mbretëresha Geraldinë". 39 vjeçarja Engjëllushe Stafa, banuese në Tiranë, po kryente një operacion, për shkak të një infeksioni në...