21:51 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: Nard Ndoka

Nard Ndoka: Basha është pa mandat, të hetohet për vilat

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, i ftuar në Report Tv, ka komentuar lajmin për vilën e re të kreut të PD, Lulzim Basha,...

Brryli i bën avion me emrin e tij, Nard Ndoka: Do...

Faqja më e famshme e memeve, “Brryli Broadwey” ka publikuar një avion “Air Albania” dhe i ka shkruar emrin Nard Ndoka. “Eh mër Brryl se...

Ndoka: Do të marrim pjesë në tryezën për Kodin Zgjedhor

  Ish-deputeti Nard Ndoka i ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, ka thënë se opozita do t'i përgjigjet pozitivisht ftesës së...

Dosjet e përgjimeve, Nard Ndoka e pranon: Opozita ka përdorur prokurorinë

Kreu i PDK, Nard Ndoka i ftuar në “Top Talk” ka pranuar se opozita ka përdorur burimet brenda prokurorisë, për të siguruar përgjimet e...

Nard Ndoka kundërshton Lulzim Bashën

Kreu i Partisë Demorkristiane, aleat i PD,  Nard Ndoka ka reagaur pas dështimit të protestës e cila ishte lajmëruar nga opozita ditën e sotme,...

Foto/ Godet Nard Ndoka: Skandal! Rama votoi dy herë

Ish-deputeti Nard Ndoka ka ironizuar kryeministrin Rama duke e krahasuar atë me një gomar. Nard Ndoka ka publikuar në Facebook një lajm ku shfaqej një...

Beqiri-Ndokës: Keni krijuar grup të strukturuar kriminal, tërhiqini njerëzit nga rruga...

“E keni kthyer Shqipërinë në një republikë marrëveshje dhe një republikë marrëveshje nuk  funksionon, sikurse nuk eci kjo. Tani rrini, mos shkoni te KZAZ-të...

Foto/ Letra e Ramës, Skënder Gjinushi dhe Nard Ndoka ‘pushtojnë’ rrjetin...

Dita e sotme ka qenë e mbushur me ngjarje politike të cilat kanë dhënë material për faqet satirike që krijojnë meme, të cilat bëhen...

Ndoka: Rama dhe Basha flasin në telefon. Shumë shpejt do të...

Deputeti Nard Ndoka i ftuar në “Report Tv” ka deklaruar se kreu i PD, Lulzim Basha dhe kryeministri Edi Rama flasin shpesh në telefon...

Nard Ndoka: Ja pse Berisha ia besoi Bashës timonin e PD!

I ftuar në “Syri.net” deputeti Nard Ndoka ka folur edhe për zgjedhjet brenda Partisë Demokratike dhe kryetarin e kësaj force politike. Nard Ndoka tha se...

Nard Ndoka shpjegon shprehjet e tij: Njerëzit abuzojnë dhe i vendosin...

Deputeti Nard Ndoka është i njohur për shprehjet e tij në rrjetet sociale. Por, natyrisht, ndërsa të gjithë qeshin e argëtohen me batutat e...

Deklaratë surprizë nga opozita: Rama drejt bashkëqeverisjes me Bashën

Kreu i PDK, Nard Ndoka i ftuar në “45 minuta” nga Denis Minga në Report Tv ka thënë se Edi Rama do bashkëqeverisë me...

Nard Ndoka: Perëndia do të flasë shqip dhe do e rrëzojë...

Deputeti Nard Ndoka, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se, kjo qeveri do të rrëzohet vetëm me dëshirën e perëndisë. Ndoka shprehet i bindur...

Foto/ Nard Ndoka nuk i reziston dot kësaj biondeje

Paparaci i "Panorama" e ka fotografuar deputetin e PD-së, Nard Ndoka,  në një moment pak të sikletshëm. Teksa po kalonte rrugës, në krah të tij...

Ndoka: Besi i ka harrur shokët pasi është martuar, ja si...

Bes Kallaku ka falënderuar publikisht Nard Ndokën për takimin me Xhensilën. Pas deklaratave të Besit ka reaguar Ndoka, i cili përmes një postimi në facebook...