11:08 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: Nancy Pelos

Kryemadhi në SHBA: Nevojiten më shumë gra në politikë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka disa ditë në SHBA, ku po zhvillon takime me një sërë përfaqësuesish të lartë politikë. Ajo, gjatë vizitave, ka...

Nancy Pelosi, politikanja amerikane që nuk përulet

Historia e Nancy Pelosi është në mënyrë të pashmangshme, ajo që njerëzit mendojnë. Mënyra si ajo njihet dhe mbahet mend dhe mënyra si ajo...