03:31 - 26 Maj, 2019

Etiketim: moti

Si do të jetë moti sot, e shtunë 25 maj 2019

Pjesa e parë e ditës së sotme, do të dominohet nga mot kryesisht i kthjellët, në të gjithë vendin. Në zonat malore, herë pas...

Ulen temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

Moti për ditën e sotme mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Kthjellimet, më të dukshme, paraqiten në Ultësirën Perëndimore. Mesdita dhe në vijim...

Si do të jetë moti sot, e enjte 23 maj 2019

Paraditja e ditës së sotme, paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Më të shpeshta, vranësirat, do të jenë në mesditë, ku...

Moti sot, ja zonat ku do të ketë reshje shiu!

Ditën e sotme moti do të jetë kryesisht i kthjellët në ultësirën perëndimore, por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat malore, veri dhe verilindje....

Si do të jetë moti sot, e shtunë 18 maj 2019

Orët e para të ditës së sotme do të ndikohen nga vranësira dhe kthjellime të vazhdueshme. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtim të vranësirave në zonat...

Si do të jetë moti sot, e enjte 16 maj 2019

Moti për ditën e sotme do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, që do të dominojnë përgjatë mëngjesit. Vranësirat më të dukshme...

Si do të jetë moti sot, e martë 14 maj 2019

Ditën e sotme, pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta, të cilat herë pas here do të...

Sot shi, por ja si do të jetë moti përgjatë gjithë...

Dita e hënë ka nisur me reshej të dendura shiu në të gjithë vendin, ndërkohë që pritet që përgjatë gjithë ditës të vijojë e...

Pezullohet lëvizja detare në Vlorë, shkak moti i keq

Moti i keq, me shi dhe erë, ka përfshirë të gjithë vendin. Në Vlorë situata shfaqet e përkeqësuar që prej mbrëmjes së djeshme, duke...

Shi në të gjithë vendin, ja moti për sot!

Moti për ditën e sotme është i paqëndrueshëm në të gjithë territorin e vendit, duke bërë që të dominojnë vranësira të dendura dhe shira....

Si do të jetë moti sot, e diel 12 maj 2019

Moti për sot do të dominohet nga vranësira të dendura dhe kthjellime të pakta, ku herë pas here do të gjenerohen shira të dobët. ...

Si do të jetë moti sot, e premte 10 maj 2019

Sot moti do të jetë i vranët, duke gjeneruar herë pas here reshje të dobëta shiu deri në orët e pasdites. Pasditja dhe nata do...

Shi në të gjithë vendin, ja si do të jetë moti...

Pjesa e parë e ditës së sotme, sipas Metoalb, do të dominohet nga mot i kthjellët, por herë pas here do të ketë kthjellime...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 8 maj 2019

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta dominojnë deri në mesditë, në pjesën më të madhe të territorit. Pasditja, sipas Metoalb, mbetet me kthjellime në...

Si do të jetë moti, e martë 7 maj 2019

Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë e dominuar nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin e vendit,...