04:47 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: moshe

Kylie Jenner masakrohet nga komentuesit: Dukesh si 50-vjeçare

Të shtunën Kylie Jenner festoi 22-vjetorin dhe ndau me fansat foto nga festimet në Portofino. Por fansat e saj e kanë masakruar me komente negative...

Foto/ Festoi 42-vjetorin, Hygerta Sako: Ndihem si 24!

Kur arrijnë të 40-tat, shumë u duket vetja e madhe, por për disa mosha është thjesht një numër, pasi sado vitet kalojnë nuk plaken....

Çfarë moshe ka zemra juaj? Bëni këtë test edhe zbulojeni!

E dinit që edhe zemra juaj ka moshë? Sigurisht që jo. Mosha e zemrës suaj, nuk është e njëjtë me moshën tuaj aktuale. Stili i jetesës...

Pasi të keni arritur këtë moshë, plakja juaj do të ndalet

Ju mund të ndaloni plakjen pa iu futur dietave ose barnave të kushtueshme. Ju duhet vetëm të prisni derisa të jeni 105 vjeç.  Sipas...