16:54 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: moldavi

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri. Kjo është sfida e tetë e Kombëtares Shqiptare në këto eliminatore që kërkon suksesin e katërt. Shqipëria ka siguruar deri tani...

Edi Reja: Ja kush do ta zëvendësojë Elseid Hysajn!

Sot trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja ka zbuluar se kush do ta zëvendësojë Elseid Hysajn në ndeshjet që kemi me Turqinë dhe Moldavinë....