17:05 - 21 Korrik, 2019

Etiketim: modele

Modelet më të bukura të xhinseve, që do ju bëjnë të...

Gjetja e xhinse  të përsosur mund të duket e pamundur, por për fat të mirë, ka më shumë opsione se kurrë, në bazë të...

Këto janë modelet e sandaleve, që do shihni gjithë verën!

Vera është këtu, prandaj, ju vajza, bëni pedikyrin dhe bëhuni gati të vishni sandalet. Përpara se të nxitoni për t’i blerë, hidhni një sy galerisë...

Foto/ Nuk do ta besoni si duken këto të famshme me...

Të famshmet e ndryshojnë shpesh ngjyrën e flokëve. Pothuajse aq herë sa edhe veshjen e tyre.  Por nëse i shohim ato me flokët e...

Të jesh mama është e vështirë, Emina Çunmulaj sapo na e provoi!

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, e cila ka qenë në kopertinat e revistave të njohura botërore, momentalisht po shijon pushimet familjare. Sëbashku me dy vajzat dhe...

Disa modele flokësh të shkurtra, që janë trend këtë verë!

Tani që jemi në muajin korrik, do të thotë që kemi arritur në kulmin e verës dhe vapës. Por si të qëndroni në bukura...

Këto janë modelet më të fundit, të xhinseve të shkurtra!

Shumë nga ju vajza mund të mos vishni fustane. Ose nuk ju pëlqejnë, ose jeni shumë tip sportiv. Por, dritare.net ka menduar për ju,...

U akuzua për përdhunim, Neymar përfundon në polici

Ylli i futbollit brazilian, Neymar ka përfunduar në stacion policor, në Rio de Janeiro për të dëshmuar në lidhje me akuzat e përdhunimit. Neymar...

U akuzua për përdhunim, del videoja e sherrit mes Neymar dhe...

Është thelluar skandali në të cilin është përfshirë futbollisti i famshëm, Neymar. Një video ka dalë së fundmi, ku duket modelja Najila Trindade Mendes...

Modelja shqiptare e tepron kësaj radhe, nxeh rrjetin me fotot e...

Modelja shqiptare Tika Camaj ka publikuar disa foto provokativ duke bërë që rrjeti të vlojë nga komentet dhe like-t për të . Camaj ka realizuar...

20 modele thonjsh, që do ju bëjnë të dukeni të mrekullueshme

Zgjedhja e modeleve të thonjve është paksa e vështirë, sepse duhet të zgjedhësh formën dhe ngjyrën e duhur. Gjithmonë, ku vajzat zgjedhin si do...

Foto/ Situatë e sikletshme në Festivalin e Filmit në Kanë, modeles...

Modelja braziliane Fendanda Liz, u shfaq me një pamje të mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Zeshkanja e bukur kishte...

Zbulohet shkaku i vdekjes së modeles 36-vjeçare

Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare modelja kanadeze, Stefanie Sherk. Së fundmi mësohet se, modelja kanadeze u gjet e pajetë në pjesën e poshtme...

Jeni tip sportiv? Ja disa modele atletesh për verën!

Nëse ju jeni nga ata tipat që nuk ju pëlqejnë këpucët verore apo sandalet, dritare.net  ka menduar që t’ju ndihmojë me disa ide për...

Vdes në moshën 36-vjeçare modelja e famshme

Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare modelja kanadeze, Stefanie Sherk. Ishte aktori, Demian Bichir që dha lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të...

Modelja e famshme martohet fshehur, shihni fotot nga dasma përrallore në...

Modelja e famshme dhe ylli i televizionit i ka dhënë fund beqarisë, përmes një ceremonie përrallore në Dubai. Danielle Lloyd u martua me të fejuarin...