10:23 - 26 Qershor, 2019

Etiketim: mode

Veshjet e punuara me grep, sërish në modë këtë verë!

Nëse ende nuk jeni në dijeni, ne të dritare.net ju informojmë se veshjet e punuara me grep janë rikthyer sërish në modë. Punimet me grep...

Trendi i sezonit/ Shihni vajzat e famshme, me kostume të ndritshme!

Kostumet me pantallona janë bërë trend kohët e fundit. Nëse jeni treguar të vëmendshëm, nuk ka personazh të njohur që nuk e ka veshur...

Shapkat Mules janë gjithçka që ju duhet për këtë verë!

Këtë verë, gjithçka ju nevojitet për t’u dukur me stil, janë shapkat Mules. Këto shapka kanë qenë dhe vitin e shkuar në modë, dhe...

Shalli në kokë, trend i fundit për verën

Nëse kohët e fundit keni parë meshkuj dhe femra e shaje në kokë, mos mendoni se janë çmendur. Dritare.net ju informon se ky është...

Ide si të kombinoni atletet më çdolloj veshje!

Tashmë moda ka ndryshuar shumë. Fustanet dhe kostumet nuk vishen vetëm me taka, por dhe me atlete. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, ide...

Këto janë jumpsuitet më të bukura të pranverës dhe verës!

Cila është ajo veshje që është  e bukur, e rehatshme dhe modern? Sigurisht, për vajzat janë jumsuitet.  Jumpsiutet janë një veshje shumë e thjeshtë...

Kuadrati sërish në modë, ja disa mënyra si ta kombinoni!

Tendencat e kuadratit janë gjithmonë të mirëpritura për t’u veshur, ashtu sikur duam edhe të veshim gjithmonë xhinse. Mbase printet tradicionale nuk janë të...

Jeni tip sportiv? Ja disa modele atletesh për verën!

Nëse ju jeni nga ata tipat që nuk ju pëlqejnë këpucët verore apo sandalet, dritare.net  ka menduar që t’ju ndihmojë me disa ide për...

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Printet tropikale do mbizotërojnë në sezonin veror

Printet tropikale do ju bëjnë këtë verë të dukeni si blogere të vërteta. Printet tropikale, megjithëse të përdorura vetëm në plazh, tani janë bërë një...

Sezoni i fustaneve, ja disa modele që do ju bëjnë të...

Pranvera dhe vera janë stinët e fustaneve. Të gjithë vajzat janë të fiksuara të kenë fustane të ndryshme në gardërobë, për përditë, mbrëmje dhe...

Disa modele xhaketash, që mund t’i vishni në pranverë

Pranvera është një stinë shumë e bukur, po njëkohësisht dhe nervozuese, për shkak se moti është i paparashikueshëm. Në një moment është diell, pastaj...

8 trende popullore të modës, që duhet t’i hiqni nga gardëroba

Moda është një industri e çuditshme. Ndërsa disa marrin vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tyre, disa kalojnë pa u vënë re fare....

7 këshilla mode, që çdo mashkull duhet t’i ndjekë

Këshillat e modës nuk janë vetëm për njerëzit e pasur, por edhe për meshkujt që e dashurojnë stilin e bukur të të veshurit. Që...

Çantat e qafës, trendi më i fundit i modës

Stilet e modës, jo vetëm që ndryshojnë çdo ditë, por po na lënë pa fjalë me risitë që sjellin. Nëse një vit më parë,...