11:10 - 20 Nentor, 2019

Etiketim: mjeku anestezist

Flet daja i vajzës që vdiq në spital: Çfarë më thanë...

Artjon Shkoza, daja i Blerta Pepës, 16-vjeçares që humbi jetën pas një operacioni në gju në një spital privat në Tiranë, tregon të gjithë hapat...

Ky është mjeku që i injektoi anestezinë 16-vjeçares, që humbi jetën

Ky është Tefik Zhurda, mjeku anestezist që asistoi në operacionin e 16­ vjeçares, Blerta Pepa e cila humbi jetën ne mesnatën e të hënës. Sipas...

Vdekja e adoleshentes në spitalin privat, e vërteta e mjekut që...

Një 16-vjeçare humbi jetën gjatë një ndërhyrjeje kirurgjikale në gju në një spital privat në Tiranë. Familjarët e Blerta Pepës tregojnë se vajza do kryente...

Ngjarje e rëndë/ 15-vjeçarja vdes gjatë operacionit, mjeku tenton të vetëvritet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital privat ne Tiran. Një 15­vjeçare ka ndërruar jete gjatë operacionit dhe me pas mjeku anestezist...