18:17 - 14 Nentor, 2019

Etiketim: Miley Cyrus

Miley Cyrus ka një mesazh për ata që i kritikojnë jetën...

Për të gjithë ata që e kritikojnë jetën e saj dashurore, këngëtarja e famshme, Miley Cyrus u dërgon një mesazh. Miley shkruan në Twitter se...

Liam Hemsworth mësoi ndarjen nga Miley Cyrus përmes Instagramit

Mesa duket mënyra sesi çiftet po ndahen sot, ka ndryshuar shumë. Gjërat tani përfundojnë shumë shpejt, me një mesazh në Whatsapp apo një postim...

Miley Cyrus dhe e dashura e re fejohen? Ja detaji që...

Unaza me shkronjën M, në gishtin e të dashurës së re të Miley Cyrus, Kaitlynn Carter nuk ka kaluar pa u vënë re, ndërsa...

Mesa duket Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk do të divorcohen

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka trishtuar fansat e tyre në gjithë botën. Por, duket se ka një shpresë për lidhjen e...

Liam Hemsworth flet më në fund për ndarjen nga Miley Cyrus:...

Deri më tani as Miley Cyrus dhe as Liam Hemsworth nuk kishin folur tamam-tamam për ndarjen e tyre. 29-vjeçari ndau me ndjekësit në Instagram...

Pas Miley Cyrus, edhe Liam Hemsworth reagon për ndarjen!

Pas reagimit të Miley Cyrus në lidhje me ndarjen, ka reaguar edhe ish-bashkëshorti i saj Liam Hemsworth. Daily Mail raporton se, ndërsa ai ishte duke...

Foto/ Miley Cyrus zhvishet fare për Pashkë

Miley Cyrus njihet për zhveshjet e saj. Dhe sot, në ditën e Pashkës, Miley është zhveshur fare. Ndërsa uron Pashkët, këngëtarja 26-vjeçare ka postuar disa...

Foto/ Miley Cyrus bëhet nostalgjike, transformohet si Hannah Montana

Po juve ju ka marrë malli të shihni Hannah Montanën, pasi kur ishim të vegjël ishte filmi ynë i preferuar? Shkriheshim së qeshuri nga...

Zbuloni sa ka kushtuar dasma e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth!

Çifti i njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u martuan në një ceremoni private, para disa ditësh. Pavarësisht sesa private ishte dasma, dalëngadalë po...

Video/ Ja kërcimi fantastik i Miley Cyrus, në dasmën e vet!

Miley Cyrus u martua pak ditë më parë me Liam Hemsworth përmes një ceremonie sekrete në Tennessee. Të mërkurën, këngëtarja ndau në Twitter disa foto...

Miley Cyrus ndan dy fotot më të bukura nga dasma e...

Miley Cyrus u martua disa ditë më parë me Liam Hemsworth, në një ceremoni private dhe të fshehtë. Pas martese, ajo po poston foto...

Fotot më të bukura të çiftit Miley Cyrus dhe Liam

Marrëdhënia e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth është padyshim një histori që e lexojmë vetëm nëpër libra.  Ata u dashuruan në moshë të re...

Këngëtarja e njohur rebele heq dorë nga droga dhe rikthehet me...

Miley Cyrus, këngëtarja  rebele nëpërmjet një interviste për Billboard ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj  private, duke treguar detaje interesante për...