17:47 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: miell

Nga mielli deri te lagia me ujë, çfarë ndodhi sot në...

Ashtu si çdo të enjte tjetër edhe ditën e sotme është zhvilluar seanca dëgjimore në Parlament. Dita e sotme është shoqëruar me tensione dhe...

Video/ I hedhin miell Kryeministrit, përjashtohen Noka, Saliani dhe Balliu

Vijon tension në sallën e Kuvendit. Ndërkohë që Basha dhe deputetët e opozitës vazhdojnë të qëndrojnë në foltore, deputeti Flamur Noka i ka hedhur...

Someg/ Mielli serb bën bukë të keqe

Nëse ka një produkt që nuk mund të largohet kurrsesi nga tryeza e shqiptarëve, ajo është buka. Por çfarë hanë shqiptarët, çfarë mielli dhe...

Shqiptarët peticion në FB: Duam të vërtetën për miellin e bukës...

Në një intervistë të publikuar në dritare.net, ish ministri i bujqësisë Ahmet Osja, denoncoi miellin që konsumojmë, duke thënë se ne marrim rrezatime nga...

Video/ Sulmohet me miell kandidati për President të Francës

Kandidati i Republikanëve në zgjedhjet presidenciale në Francë, François Fillon, u sulmua me miell gjatë një takimi me elektoratin. Ai po takonte mbështetësit e...