05:10 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: meshkuj

5 llojet e partnerëve, që mund t’ju shkatërrojë jetën

Kur takoni dike, ju mendoni se ai është i përsosur. Por, kur kjo periudhë romantike përfundon, ju arrini të njihni fytyrën e tyre të...

Foto/ Këto veshje do t’i bëjnë meshkujt të duken plot stil,...

Të gjithë duhet ta pranojmë se, dita më e bukur jashtë, në verë, për meshkujt është plazhi. Është e ndërlikuar të kuptojmë sesi disa stile...

As gjatësinë, as muskujt, ja çfarë pëlqejnë femrat tek meshkujt!

Shpesh meshkujt mendojnë se gratë tërhiqen nga gjatësia apo muskujt, por sipas një studimi ky është mendim i gabuar pasi femrat pëlqejnë meshkujt me...

Pse meshkujt tërhiqen kaq shumë nga gjoksi i femrave?

Pyetja pse meshkujt janë të tërhequr nga gjoksi i femrave ka marrë shumë përgjigje, por arsyetimi që vjen nga psikologët i jep fund aludimeve...

Foto/ Pak vëmendje, çuna! Ja bluzat polo, më të bukura!

Jeni adhurues të bluzave polo? Me jakë, mëngë të shkurtra? Nëse adhuroni të vishni kostum, ose pantallona serioze, bluzat polo janë idealja për ju....

Ushqimet më të mira që duhet të hanë meshkujt, në verë!

Nevojat për ushqime janë të ndryshme. Meshkujt dhe femrat kanë nevojë për sasi të ndryshme ushqimi dhe për lloje të ndryshme ushqimi. Për shembull, meshkujt...

7 këshilla mode, që çdo mashkull duhet t’i ndjekë

Këshillat e modës nuk janë vetëm për njerëzit e pasur, por edhe për meshkujt që e dashurojnë stilin e bukur të të veshurit. Që...

Vajza, këto 8 gjëra, mos i diskutoni kurrë me meshkujt!

Gratë vdesin të flasin dhe të bëjnë thashetheme, prandaj dritare.net ju sjell disa rregulla të thjeshta komunikimi me burrat. 1. Mos flisni për ish të...

3 arsyet pse meshkujt braktisin vajzat e mira!

Ne e dimë që shumë nga ju besojnë në dashuri të përjetshme. Ndonjëherë një vajzë mund të duket e përsosur dhe përsëri i dashuri...

Këto janë gjestet që meshkujt adhurojnë, te femrat!

Kur ju filloni të mendoni për njerëzit që mund t’ju pëlqejnë juve, duhet të mendoni dhe ju se çfarë ata mund të pëlqejnë te...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Bashkëshortët më të mirë ju përkasin këtyre shenjave astrologjike

Zbuloni cilët janë meshkujt më të mirë te zodiakut për të kaluar jetën. Binjakët. Ata janë shumë të sjellshëm dhe të këndshëm. Si partnerë binjakët...

8 gjëra që djemtë i kërkojnë nga një vajzë, para martese

Një burrë para se t’i ulet në gjunjë një femre dhe t’i propozojë, kërkon shumë cilësi te ajo. Dritare.net ju sjell disa nga gjërat...

Foto/ Burrat dinë si të zgjidhin misione të pamundura

Truri i femrave është një mister i pazgjidhshëm për meshkujt, por ndonjëherë është edhe për femrat e vështirë për t’u interpretuar se çfarë ata...

Ju tregoj çfarë më ndodhi, kur hyra në chat si vajzë...

Si në çdo vend tjetër të botës edhe në vendin tonë të rinjtë por jo vetëm, hyjnë në chate  të ndryshme dhe njihen me persona...